Nijerya, ÇAYKUR ürünleri ile tanışacak

Tüm Afrika ülkelerinde ÇAYKUR ürünlerinin yer alması için yoğun çaba harcayan ve bu amaç doğrultusunda Mali, Nijer, Burkina Faso, Fas, Cezayir gibi pek çok ülke ile mutabakata varan ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu bu sefer Nijeryalı iş adamları ile bir araya geldi.

Nijeryalı iş adamı ile İstanbul’da bir görüşme gerçekleştiren ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Çaykur’un Nijerya’da siyah çay, yeşil çay, Didi ve çeşitli ürünleriyle raflardaki yerini alması için çalışmalar yapıyoruz. Görüştüğümüz şirket 35 yıldır gıda sektöründe yer alıyor. Gerekli izinlerin alınması ve yasal işlemlerin gerçekleştirilmesinin ardından ÇAYKUR ürünlerimiz Nijeryalı dostlarımızla buluşacak dedi.

Görüşmenin sonunda ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Nijeryalı iş adamına İmparatorların çayı diye adlandırılan ÇAYKUR ürünü beyaz çay takdim etti.

Bir önceki yazımız olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Rize’de ziyaretlerde bulundu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir