Rizeli gençler kanser hastaları için kamu spotu hazırladı

Ardeşen TÜGVA Gençliği, 1 – 7 Nisan Kanser Haftası kapsamında Kanserden korunma yolları ve kansere karşı savaş yolları konulu bir farkındalık projesi gerçekleştirdi. Çalışma, TÜGVA Ardeşen İlçe Temsilciliği öncülüğünde, tamamı gönüllü gençlerden oluşan bir ekiple yürütüldü.

Dünyaca ünlü turizm merkezi Ayder Yaylası’nda çekilen kamu spotu ile ilgili bilgi veren TÜGVA Ardeşen İlçe Temsilcisi Murat Demiroğlu, içinde bulunduğumuz Kanser Haftası münasebeti ile tüm insanlığın ve özellikle de Karadeniz’in büyük bir belası olan kanser hastalığına karşı farkındalık oluşturmak istediklerini belirterek, Gönüllü arkadaşlarımızın gayretleri ile bu projeyi gerçekleştirdik. Kamu spotumuz büyük bir beğeni aldı. Daha şimdiden binlerce insan bu güzel filmi paylaşarak bizlere destek verdi. On binlerce insanımız da filmi izledi. Amacımız tüm kanser hastalarına ulaşmak dedi.

Bir önceki yazımız olan Kanser hastası kadın, engelli yeğenleri için Emine Erdoğan’dan yardım bekliyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir